Nowy rok szkolny 2020/2021 - informacje

Nowy rok szkolny 2020/2021 - informacje

obrazek powrót do szkołySzanowni Uczniowie oraz Rodzice przed nami nowy rok szkolny. Rok trudny i pełen wyzwań.

Szkoła jest przygotowana do przyjęcia dzieci stosownie do wytycznych MEN oraz GIS (załącznik)

Bardzo proszę o zapoznanie się z zasadami dla uczniów i rodziców:

Przekazuję także informator dla uczniów klas pierwszych (pobierz), który ułatwi start w nowy rok szkolny.

Od 2 września wchodzenie do szkoły będzie rodzielone między dwa wejścia. Wejście od strony parkingu (od tyłu) dla klas 1-3 oraz wejśćie główne (od strony boisk) dla klas 4-8. Każda klasa ma przypisaną na stałe salę lekcyjną.

Świetlica szkolna będzie czynna według potrzeb (do tej pory w godzinach 7.00 - 15.30). Pobyt dzieci odbywać się będzie z zachowaniemzalecen MEN i GIS. Zapisy do świetlicy od 1 września. Druki do pobrania (link). Wymagane są oba druki. Bez oświadczenia o pracy rodziców przyjmowani do świetlicy sa tylko uczniowie korzystający z dowozu szkolnego.