Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „112 sposobów na bezpieczeństwo”

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „112 sposobów na bezpieczeństwo”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs „112 sposobów na bezpieczeństwo” został rozstrzygnięty.  Konkurs  został ogłoszony w związku z realizacją zadań projektu edukacyjnego „Bezpieczni w szkole, bezpieczni w życiu”.  Organizatorom zależało, aby jego uczestnicy zrozumieli ogromne znaczenie numeru 112 w ratowaniu życia, zdrowia, mienia
 i środowiska. Oceny prac dokonała komisja konkursowa, która postanowiła przyznać nagrody w dwóch kategoriach: klasy I-III oraz klasy IV-VII.  Nagrodzeni uczniowie klas młodszych to : Jessica Ostrzołek, kl. Ib (I miejsce), Zuzanna Sziler, kl. Ia (II miejsce) oraz  Robert Legęza,  kl. Ia (III miejsce).
W klasach starszych  I miejsce zajęła  Nikola Kozioł z kl. IV b , II miejsce przypadło w udziale Julii Radyszuk z kl. Vb, natomiast III miejsce zajęła Filipina Jarzyna z kl. VIIb.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!  Rozdanie nagród odbędzie się podczas apelu podsumowującego Szkolny Miesiąc  Przeciw Przemocy. Gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie!

 

Organizatorzy: K. Partyka- Dziadura   E. Paulus

kolejne prace